Contact

Heb je een vraag of wil je iets melden? Laat het ons weten!
ZonMw-jeugd: jeugd@zonmw.nl
Je kunt ook direct contact opnemen met 1 van de 13 academische werkplaatsen:

C4Youth 2.0
Groningen
Coördinator: Dr. L. M. van Eijk
l.m.van.eijk@umcg.nl

KeTJA
Amsterdam
Coördinator: dr. M.J. Distelbrink
mdistelbrink@verwey-jonker.nl

Academische Werkplaats Jeugd Twente
Twente
Coördinator: Judith Waleczek
j.waleczek@ggdtwente.nl

Academische Werkplaats Risicojeugd
Bovenregionaal
Coördinator: dr. E.A. Mulder
emulder@intermetzo.nl

AWTJ Utrecht
Utrecht Stad
Coördinator: dr. M.J.H. van Bon-Martens
MBon@trimbos.nl

AWTJ Friesland
Friesland
Coördinator: dr. A. Labun PhD
info@awtjf.nl

Samen op School
Flevoland en IJsselland
Coördinator: drs. A.A.A.J.W. Thissen
a.thissen@awtj.nl

SAMEN, Gezin aan Zet
Holland Rijnland en Den Haag
Coördinator: dr. Eva Mulder
E.A.Mulder@curium.nl

Verbetering toegang tot jeugdzorg
Noord-Brabant
Coördinator: Dr. J.J.P. Mathijssen
j.j.p.mathijssen@tilburguniversity.edu

Academische Werkplaats Kindermishandeling
Bovenregionaal
Coördinator: Ard Sprinkhuizen
ard.sprinkhuizen@inholland.nl

ST-RAW
Stadsregio Rijnmond
Coördinator: dr. ir. W. Jansen
w.jansen@rotterdam.nl

Inside-Out
Nijmegen
Coördinator: dr. I.L.W Bastiaanssen
i.bastiaanssen@acsw.ru.nl

ADHD en druk gedrag
Bovenregionaal
Coördinator: Betty Veenman
b.veenman@accare.nl